Tunézia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tunézia

Utazási fórum Tunéziáról, minden ami belefér!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 beszamolo :)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
any




Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2007. Jul. 31.

beszamolo :) Empty
TémanyitásTárgy: beszamolo :)   beszamolo :) Icon_minitimePént. Aug. 17, 2007 12:29 am

Szia mindenkinek Smile

Azt sem tudom mivel kezdjem...egyszoval csak annyit,hogy szuper.....a szaloda ok (Omar Khayam) , kaja ok , a tengerpart es a hotel ket medenceje ,csuzdaja ok a negyzeten Smile....a ketnapos Sahara-i kirandulas faraszto de GYONYORU, persze beleertem a tevegelest ,geep turat es lovaskocsizast az ultetvenyre...Robert volt az idegenvezetonk, le a kalappal elotte Smile.........nem volt nagy meleg ,sot ketszer csepergett az eso Smile.... nagyon rovid volt - keves a 7 nap ....banom hogy nem 12 napos kirandulast valasztottam...a lanyom nagyon elvezte a sok bokot (17 eves a Katam , nagyon nagy sikere volt Smile) ) Nem volt idonk lebarnulni... maszkaltunk a Hammamet deli reszen , a kikotobe, a medinaba....
Amit meg meg kell emlitsek : - az igazi tuneziat a falvakba lehet megismerni es azutan halat adni Istennek azert hogy nekunk mennyire mas-jobb az eletunk.
Vissza az elejére Go down
Zsuzsi-Admin

Zsuzsi-Admin


Hozzászólások száma : 41
Age : 40
Registration date : 2007. Jul. 16.

beszamolo :) Empty
TémanyitásTárgy: Omar Khyam   beszamolo :) Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 3:02 pm

Akkor igazam volt a szállodával kapcsolatban? What a Face
Reméltem,hogy tettszeni fog...azon a részen a legjobb hotel szerintem.Melyik irodával mentetek?
Vissza az elejére Go down
 
beszamolo :)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hammamet Hotelek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tunézia :: Minden Tunéziáról-
Ugrás: