Tunézia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tunézia

Utazási fórum Tunéziáról, minden ami belefér!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mit hiányoltál turistaként Tunéziában?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Babayaga




Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2007. Aug. 26.

Mit hiányoltál turistaként Tunéziában? Empty
TémanyitásTárgy: Mit hiányoltál turistaként Tunéziában?   Mit hiányoltál turistaként Tunéziában? Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2007 11:06 am

Sziasztok!
Amikor Tunéziában jártam, néhány dolog tetszett volna, ha ott is van Az is lehet, csak én nem botlottam bele.
Néha jól esett volna p. olyan helyre beülni, ahol frissen sült péksüteményt lehet kapni teával, kávéval. Volt ilyen, de nem túl sok vagy nem ott, ahol én jártam.
Szívesen csináltatattam volna a gyerekemnek a barátaival ill. a barátnőm lányaival egyforma pólót vagy ilyesmit, amire jól sikerült közös fotót nyomtatnak.
Ti tudtok ilyen lehetőségről?
Kíváncsi lennék, mi az, ami másoknak hiányzott - nem abban a kategóriában, hogy a szálloda személyzete mit nem csinált meg. flower
Vissza az elejére Go down
Zsuzsi-Admin

Zsuzsi-Admin


Hozzászólások száma : 41
Age : 40
Registration date : 2007. Jul. 16.

Mit hiányoltál turistaként Tunéziában? Empty
TémanyitásTárgy: AGGONIZÁLÁS   Mit hiányoltál turistaként Tunéziában? Icon_minitimePént. Okt. 26, 2007 11:50 am

Laughing én megmondom őszintén leginkább a megbízhatóságot és a pontosságot hiányolom mindig....roppant idegesítő h ha valakivel megbeszélek egy időpontot akkor képesek mosolyogva késni 1.5-2 órát , ezt valahogy nem bírom megszokni.

Én még hiányoltam anno a normális internet cafe-t is, nameg főleg a klaviatúrákat Suspect egy turizmusra berendezkedett országban azért alap dolog lenne...

Voltam egyszer orvosi rendelőben is sajnos (Djerba), ezt inkább nem is kommentálom h milyen volt...szaladtam haza... szerencsére a legtöbb hotelnek van saját orvosa(vagy az idegenvezetővel közvetlen kapcsolatban van) így azt javaslom,inkább mindenki vegye igénybe mint h önállóan keressen egyet!
Vissza az elejére Go down
 
Mit hiányoltál turistaként Tunéziában?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tunézia :: Minden Tunéziáról-
Ugrás: