Tunézia

Utazási fórum Tunéziáról, minden ami belefér!

HomeGy.I.K.KeresésRegisztrációTaglistaCsoportokBelépés

Share | 

Melyik Hotelt Válasszam?

Go down 
SzerzőÜzenet
Zsuzsi-Admin

Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2007. Jul. 16.

TémanyitásTárgy: Melyik Hotelt Válasszam?   Hétf. Júl. 16, 2007 3:19 pm

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
amy

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Jul. 17.

TémanyitásTárgy: Marhaba vagy Marabout?   Kedd Júl. 17, 2007 1:34 pm

Szia Zsuzsi!

Tettszik az oldal nagyon ötletes és a kivitelezés is jó tongue Nekem az a gondom,hogy gyerekekkel megyünk pihenni.Nem szeretnék nagy tömegeket ezért utána kérdezgettem, azt mondják a Marabout nyugisabb sokkal mert kicsi de viszont az ellátás jobb a Marhabában. Mit javasolsz?
Zsuzsi-Admin

TémanyitásTárgy: Válasz   Kedd Júl. 17, 2007 8:16 pm

Szerintem Marhaba!Sokkal jobb az ellátás,a programok a kaja..szóval minden. Az tény és való,hogy sokkal nagyobb a Marabout-nál! A Marabout nagyon hangulatos és nyugisabb jóval-.Igazából mérlegelni kell a szempontokat sunny
Zsuzsi-Admin

TémanyitásTárgy: Chems el Hana vagy Prima Life Imperial   Kedd Júl. 17, 2007 8:23 pm

Először én azt dönteném el a helyetekben,hogy melyik városba szeretnék menni!
A Prima Life Imperial jobb,mint a Chems el Hana!Hammamet hangulatosabb. Főleg ha terhes vagy, ezt javaslom! Sousseban ilyenkor nagyon nagy a nyűzsgés. A meleggel viszont vigyázz,vigyél magaddal minden szükséges felszerelést Hammamet Yasmine városrészében van a hotel, az sokkal rendezettebb mint a többi!
kisfeci

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Re: Melyik Hotelt Válasszam?   Szer. Júl. 18, 2007 9:38 am

Szia Zsuzsi!

A fentiekben láttam, hogy hivatkoztál a Pruma Life Imperiálra. Mi 24-én indulunk oda és ha lehetséges szeretnék minél több infót kapni erről a szállodáról.

Segítségedet előre is köszönöm!
Zsuzsi-Admin

TémanyitásTárgy: Prima Life Imperial   Szer. Júl. 18, 2007 7:02 pm

A hotel Hammamet,Yasmine városrészében van. Ez a turistáknak "hivatalosan" kialakított üdülőterület, bár a város tele van hotelekkel.Nagyon szép rész!!Nem közvetlen tengerparti szálloda! Reptértől kb másfél órányira van. A központba be tudtok menni taxival..nincsen messze!4*-os szálloda ,ennek a kategóriána meg is felel a véleményem szerint.Szobák,ellátás,minden rendben van!Van wellness,fitness minden ami kell illetékért! Azt nem írtad milyen ellátással mentek, de ide leginkább all.inc utakat szoktak hírdetni ez napi háromszori fôétkezés; helyi alkoholos és alkoholmentes italok korlátlan fogyasztása; napközben snack (sütemény; szendvics)stb..Nagyon elegáns hotel! king
szilto

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2007. Jul. 26.

TémanyitásTárgy: hotelek   Csüt. Júl. 26, 2007 4:38 pm

Szia Zsuzsi!

Latom, rendkivul tajekozott vagy a temaban. Van valami infod a Hotel Kheops vagy Les Pyramides szallokrol (Hammamet), mert tul jo aron hirdetik, es ez egy kicsit gyanus. Meg nem is igazan talaltam roluk ertekelest. Köszi a valaszodat elöre is.
Rita
Zsuzsi-Admin

TémanyitásTárgy: Kheops vagy Les Pyramides   Csüt. Júl. 26, 2007 6:20 pm

A Kheops és a Les Pyramides is Nabeulban van!Egymás mellett szinte..A Pyramides inkább klubhotel 3*-os,a Kheops pedig 4*-os.
Ha bulizni akartok inkább akkor a Pyramides.Bár a környéken igen nagy a nyüzsi! A Kheops sokkal szebb viszont..kérdés,hogy mik a szempontok nálad! sunny
szilto

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2007. Jul. 26.

TémanyitásTárgy: Kheops   Pént. Júl. 27, 2007 8:15 am

Mivel ket gyerköccel mennek, igy az egyik szempont a tisztasag. Es, hogy legyenek programok a szamukra, valamint a tengerpart minösege.
Ilyen szempontbol ajanlanad-e a Kheopsot?
Zsuzsi-Admin

TémanyitásTárgy: Kheops vs Pyramide   Pént. Júl. 27, 2007 12:14 pm

Igen mindenképpen, de a Les Pyramides-ban több program van a véleményem szerint. Általában a 3*-os hotelek közelítenek a klubhotelekhez,azokban pedig lényegesen több a napi program.
10évTunéziában

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2007. Jul. 21.

TémanyitásTárgy: Pyramides   Hétf. Júl. 30, 2007 2:36 am

Elnézést,hogy közbeszólok , de a Pyramides-ot nem javaslom kisgyerekkel. Nagyon sok negatív visszajelzést kapunk a tisztaságra és sajnos sok a csótány is benne.
amy

TémanyitásTárgy: Pyramides   Hétf. Júl. 30, 2007 4:13 am

Én voltam a hotelben nem volt semmi gond! Bogarak meg mindenhol vannak még a Prima Life Garden Parkban is az pedig az egyik legkedveltebb hotel..A legnagyobb baj az az,hogy aki elindul nyaralni mindenki európai szintű ellátásra vágyik. Ez ok is de azt tudni kell hozzá,hogy Tunéziában ez a 4*-os hoteleknél kezdődik vagy még ott sem! Pl. Samara,Sousse. Szerintem a 3*-os Marabout magasabb színvonalat képvisel. Ha valaki a programok miatt megy akkor viszont valóban a 2-3*-os hoteleknél általában sokkal jobb tongue Kinek mi a szempont.
Egyszer gyermekkorunkban voltunk a Zsuzsival egy Ramses nevezetű hotelben. 2*-os volt,sok bogár,nagyon egyszerű berendezés de mégis az volt az egyik legnagyobb eddigi élmény.
Én azt mondom aki ki akar maradni az ilyen élményekből ne Tunéziába látogasson!
10évTunéziában

TémanyitásTárgy: Re: Melyik Hotelt Válasszam?   Csüt. Aug. 02, 2007 12:10 am

Ramsesben mikor?Smile Évekig dolgoztam ott , rengeteg utast vittünk ki, még laktam is benne, mert tényleg nagyon hangulatos hely volt. Azóta sajnos eladták és valami privát apartmanokként értékesítették a hotelt.
amy

TémanyitásTárgy: Ramses   Csüt. Aug. 02, 2007 8:53 am

Húú, hát a Zsuzska volt olyan 12-13 éves körül szóval ugy 10-11 éve voltunk ott utoljára.Én épp tinikorom virágkorát éltem. Imádtuk nayon jó volt! Hónapokra mentünk ki mindig, aztán csődbe ment a Pasa Tours így ha jól tudom valóban eladták stb stb..
Zsuzsi-Admin

TémanyitásTárgy: Ramses   Csüt. Aug. 02, 2007 10:08 am

13 voltam, ugyhogy pontosn 11 éve voltunk utoljára abban a hotelben! I love you Nagyon sajnálatos...tényleg imádtuk.
10évTunéziában

TémanyitásTárgy: Re: Melyik Hotelt Válasszam?   Pént. Aug. 03, 2007 11:06 pm

A Pasha csődbemenetele után dolgoztunk mi vele, Sahara Tours néven. Ez 1998-tól volt 2 évig, Utána csukták be sajnos.Pedig milyen jó kis animátorgárda volt ott, Chauki, Momo, stb.Őket is ismertétek?
amy

TémanyitásTárgy: Ramses   Szomb. Aug. 04, 2007 2:47 pm

Igen-igen! Very Happy Nino, Giorgio,A Csabi.. nagyon jó hangulat volt őszintéz az volt a legjobb hotel ahol így az évek alatt voltam. Pedig nem volt egy luxus ,söt sunny
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Melyik Hotelt Válasszam?   

Melyik Hotelt Válasszam?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal